Kursy

Fundacja My Polish Heart ogłasza indywidualne kursy artystyczne oraz wykłady z dziedziny jazzu, muzyki popularnej oraz monologu scenicznego i interpretacji piosenki. 

 

ul. Karmelicka 52/1

31-128 Kraków

Pojedyncza konsultacja

Pakiet 18 spotkań (semestr)

poniedziałek-piątek: 16-21 

sobota: 9-15

Czas trwania: 55 min

WYKŁADOWCY

Agnieszka Grochowicz - monolog sceniczny, wystąpienia publiczne i interpretacja piosenki

Aktorka, kompozytorka i popularna wokalistka z kręgu piosenki aktorskiej i poetyckiej. Ma na koncie współpracę m.in z Teatrem Bagatela i Piwnicą pod Baranami oraz z Zygmuntem Koniecznym, Andrzejem Zaryckim, Włodzimierzem Nahornym i Jerzym Derflem. 

Marcin Ślusarczyk - saksofon

Znakomity kontynuator dzieła i sztuki mistrza Janusza Muniaka, którego był długoletnim przyjacielem i współpracownikiem. Lider i członek rozlicznych zespołów jazzowych. Wykładowca w stopniu doktora Akademii Muzycznej w Krakowie.

Tomasz Kudyk - trąbka

Jeden z czołowych Polskich trębaczy jazzowych. Lider grupy New Bone. Znakomicie łączy sztukę tradycji i nowoczesnego grania jazzu. Wykładowca w stopniu doktora Akademii Muzycznej w Krakowie.

Szymon Mika - gitara

Wybitny polski gitarzysta jazzowy o międzynarodowej renomie. Zwycięzca I Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Gitarowego im. Jarka Śmietany i laureat kilku innych konkursów. Lider wielu projektów i formacji jazzowych.

Kuba Płużek - fortepian

Jeden z najciekawszych polskich pianistów młodego pokolenia. Zwycięzca i laureat wielu polskich i międzynarodowych konkursów. W oparciu o jazz klasyczny tworzy unikalny, własny i nowatorski styl grania.

Antoni Dębski - gitara basowa

Legendarny basista jazzowy. Wieloletni partner Jarka Śmietany m.in. w grupie Extra Ball. Współpracuje do dzisiaj z czołowymi artystami jak Wojciech Karolak, Jan Ptaszyn Wróblewski, Piotr Baron czy Marek Napiórkowski.