Branford Marsalis Quartet przełożony na 11.07.2021

Branford Marsalis Quartet przełożony na 11.07.2021

11 LIPCA w Kijów Centrum wystąpi BRANFORD MARSALIS QUARTET.
Po kilku latach przerwy w Krakowie słynny zespół przedstawi materiał z ostatniej, znakomitej płyty „The Secret Between the Shadow and the Soul”.
Prestiżowy Amerykański Magazyn „Jazz Times” opublikował listę 50 najlepszych albumów jazzowych minionego roku na podstawie notowań krytyków i wspomniany album zajął pierwsze miejsce.
BRANFORD MARSALIS jest jednym z najpopularniejszych, najważniejszych i najbardziej wpływowych muzyków jazzowych ostatnich trzech dekad, genialnym saksofonistą i kompozytorem – wybitnym autorytetem. Grał z najlepszymi (swoim bratem Wyntonem, Blakeyem, Hancockiem, Davisem, Stingiem), a przede wszystkim prowadzi własne formacje, z którymi nagrywa epokowe albumy.
Branford jest zaprzyjaźniony z naszym festiwalem, na którym występował w ostatnich 12 latach kilkakrotnie zatem nie mogło go zabraknąć na jubileuszu.
Obok lidera w kwartecie zagrają:
Eric Revis ( kontrabas) Justin Faulkner (perkusja) oraz słynny pianista Joey Calderazzo .
Bilety na koncert BRANFORD MARSALIS QUARTET w cenie 200 i 150 PLN dostępne są na Ticketmaster.pl oraz w naszym Biurze Festiwalowym – ul.Karmelicka 52/1 od poniedziałku do piątku w godz.10-17 , tel.12-6332839 (z 10% zniżki).
Strona festiwalu: www.cracjazz.com